fbpx
 • No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00 

Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Bardzo zależy mi, by aplikacja działała prawidłowo na wszystkich typach urządzeń, dlatego cały zespół FITGENERATOR ciągle jest w gotowości i aktualizuje aplikację. Niestety ilość producentów i wydawanych przez nich setki modeli telefonów skutkuje czasem tym, że na jakimś typie urządzeń aplikacja nie działa jeszcze prawidłowo. Każde zgłoszenie jest analizowane i w miarę możliwości jak naszybciej rozwiązywane. Dlatego też, by przyspieszyć proces odpowiedzi mam dla Ciebie kilka wskazówek:

Opisz dokładnie swój problem. Najlepiej dodając screeny przedstawiające problem. Następnie (to bardzo ważne) – przygotuj odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Jaki masz typ telefonu?
 • Jakiego e-maila używasz w aplikacji NO LIMIT FIT?
 • Kiedy i na jaki okres została zakupiona subskrypcja w nowej wersji NO LIMIT FIT?
 • Czy subskrypcja wykupiona była bezpośrednio u mnie, czy za pośrednictwem sklepu nolimitplan.pl czy też za pośrednictwem Google Play lub App Store?

Tak przygotowany e-mail, z opisanym problemem i odpowiedziami na poszczególne pytania, wyślij  na  adres: support@nolimitplan.pl

Postanowiłam gratisowo udostępnić pełny dostęp do aplikacji NO LIMIT 2.0 każdej osobie, która wykupiła u mnie subskrypcję w starszej wersji aplikacji NO LIMIT (w okresie 01.05.2019 do 01.04.2020). 

Jest jednak kilka warunków , które muszą zostać spełnione, by subskrypcja się automatycznie odblokowała:

 1. Zakup starej aplikacji musiał być dokonany bezpośrednio u mnie, a nie w Google Play.
 2. Musisz posiadać aktywną opłaconą subskrypcję w starszej wersji aplikacji NO LIMIT.
 3. Musisz najpierw ZAREJESTROWAĆ SIĘ (nie zalogować) w nowej aplikacji NO LIMIT 2.0 – WAŻNE! Podczas rejestracji podaj dokładnie tego samego maila, którego użyłaś/es podczas logowania w starszej aplikacji. Dzięki temu system zidentyfikuje twojego maila i przyzna dostęp do nowej aplikacji. Odblokowanie może nastąpić w ciągu 24 godzin od rejestracji w nowej aplikacji NO LIMIT 2.0.

Pamiętaj że jeśli miałaś wykupioną subskrypcje w starszej aplikacji NO LIMIT i subskrypcja się już skończyła to pomimo rejestracji na ten sam e-mail, nie nastąpi automatyczne odblokowanie treningów w nowej aplikacji NO LIMIT 2.0

Jeśli wykonałaś/eś powyższe czynności i wszystkie warunki zostały spełnione, a pomimo tego, nadal nie masz dostępu do wszystkich treningów w nowej aplikacji NO LIMIT 2.0 to zgłoś się do mnie klaudia@nolimitplan.pl i opisz problem w kilku zdaniach, a w szczególności odpowiedź na pytania:

 • Jaki masz typ telefonu?
 • Jakiego e-maila używasz w starej aplikacji NO LIMIT?
 • Kiedy i na jaki okres została zakupiona subskrypcja w starszej wersji NO LIMIT?
 • Czy subskrypcja wykupiona była u mnie, czy za pośrednictwem Google Play?
 • Czy REJESTRACJA w nowej aplikacji NO LIMIT 2.0 (i nadanie nowego hasła) przebiegło pomyślnie?

Do maila załącz screena z planszy, w której są zablokowane treningi. To przyspieszy weryfikację i szybciej będę mogła wraz z moim zespołem zidentyfikować problem.

Zakupu możesz dokonać bezpośrednio w App Store, wybierając subskrypcję miesięczną lub roczną. Pamiętaj jednak, że jest to subskrypcja odnawialna, więc firma Apple będzie pobierać opłatę cykliczną w zależności od wybranego abonamentu, do momentu, aż nie zrezygnujesz z tej subskrypcji. Jeśli nie chcesz być obciążana płatnością cykliczną, to zakupu możesz dokonać w zakładce SKLEP. Płacisz raz z góry za dany okres i nie będziesz zaskakiwana dodatkowymi, automatycznymi odnowieniami przez Apple.

Tak. Nowa rejestracja jest konieczna. Aplikacja FITGENERATOR na urządzenia marki Apple, w której dostępne są również moje treningi, to zupełnie inna aplikacja. W FITGENERATOR dostępna jest mniejsza ilość moich treningów. Jeśli chcesz ćwiczyć tylko ze mną i mieć dostęp do wszystkich moich nowości treningowych oraz wirtualnych nagród, zainstaluj NO LIMIT 2.0. i zarejestruj się.

Podczas pierwszej instalacji aplikacji NO LIMIT 2.0 na urządzeniach firmy Apple zalecam korzystać z internetu stacjonarnego poprzez wi-fi. Aplikacja ma sporą wagę ok. 700 MB, ponieważ znajdują się w niej filmy instruktażowe, dlatego pierwsza instalacja może trwać dłużej. Następne (ewentualne) aktualizację będą się ładowały znacznie szybciej na Twój telefon.

Możesz też w ustawianiach telefonu wskazać, by aplikacja NO LIMIT aktualizowała się sama w godzinach nocnych, gdy jest dostępne połączenie wi-fi. Wtedy zawsze będziesz miała aktualną wersję.

Nadal masz pytanie?

Scroll to top
MAM DLA CIEBIE
PREZENT!

Aby otrzymać kod rabatowy, potwierdź akceptację zapisu do newslettera, poprzez kliknięcie w link w wiadomości, którą otrzymasz na swój e-maila.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj rabaty oraz informację o promocjach i nowościach.
Na dobry start otrzymasz KOD RABATOWY o wartości
10 PLN do wykorzystania w sklepie NO LIMIT
przy zakupie rocznej subskrypcji w aplikacji NO LIMIT FIT.

_DSC0378_DxO_72_TIFF_
fota_nolimit