fbpx
  • No products in the cart.
View Cart
Subtotal: 0,00 

O mnie

Dlaczego zdecydowałam się pomagać innym w dążeniu do celu.

OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ…

Mam na imię Klaudia. Jestem motywatorem, trenerem Crossfit, Training for Warriors, trenerem personalnym, ambasadorem Triathlon Energy i Rocket Science Sport oraz pomysłodawczynią mojego autorskiego treningu TSUNAMI™, który niedawno wydałam jako aplikację na telefony wraz z FITGENERATOR®.

Jestem również aktywnym promotorem zdrowego trybu życia zarówno w mediach społecznościowych, jak i tradycyjnych, ale przede wszystkim jestem mamą trojga dzieci, co skłoniło mnie do założenia 3 lata temu fanpage’a na Facebooku o powrocie do formy – Klaudia Szczęsna- Do it with me, gdzie obserwuje mnie aktualnie ponad 60 tys. osób, oraz profilu na Instagramie, ​gdzie liczba followersów zbliża się do 20 tys.    

Moja poważniejsza przygoda ze sportem zaczęła się od Crossfitu. Najpierw byłam aktywnym uczestnikiem zajęć zorganizowanych, a następnie zawodnikiem i trenerem.

Moja metamorfoza

Idąc za ciosem, po dojściu do formy po trzeciej ciąży podjęłam się przygotowań do Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym w 2016 r., w których udało mi się zostać finalistką.

W międzyczasie dopingowałam męża w przygotowaniach do Iron Mana. Po roku obserwacji zdecydowałam się sama startować. Wcześniej brałam udział w innych zawodach triathlonowych pod patronatem Triathlon Energy – wspólnie z mężem jesteśmy ambasadorami tego cyklu zawodów.

 Od początku mojej aktywności w mediach miałam przyjemność sama lub z mężem brać udział w wielu eventach organizowanych dla nas lub przez nas oraz występować na łamach wielu czasopism i w programach TV.

Dołącz do mnie, a pomogę Ci zawalczyć o Twoje lepsze ciało, samopoczucie i formę.

Dzień dobry TVN
Pytanie na śniadanie TVP 2
TVN meteo active
Dziennik Zachodni
Scroll to top
MAM DLA CIEBIE
PREZENT!

Aby otrzymać kod rabatowy, potwierdź akceptację zapisu do newslettera, poprzez kliknięcie w link w wiadomości, którą otrzymasz na swój e-maila.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj rabaty oraz informację o promocjach i nowościach.
Na dobry start otrzymasz KOD RABATOWY o wartości
10 PLN do wykorzystania w sklepie NO LIMIT
przy zakupie rocznej subskrypcji w aplikacji NO LIMIT FIT.

_DSC0378_DxO_72_TIFF_
fota_nolimit